Łosoś Łososina Dolna 3:0 Barciczanka Barcice
Skalnik Kamionka Wielka 6:2 Hart Tęgoborze

LKS Przydonica - KS Galicja    0-2 (0-0)

SKŁAD: J.Michalik - Konrad Krzanowski, P.Rzepka, N.Wiktor, Pazdyk - Sz.Sojka, A.Krupa, S.Zieliński, Sz.Rosiek, Ł.Kruczek -  Sz.Prydoń oraz T.Jurkiewicz i D.Waśko.

Bramki: Sz.Sojka 0-1 (56'as.A.Krupa) N.Wiktor 0-2 (63' karny).

opis dalej ...

Dużo szczęścia przez 50 minut i bardzo dobre ostatnie 20 minut przyniosły zwycięstwo w ostatnim meczu sezonu. Trzeba podkreślić zachowanie fair gospodarzy, którzy się zgodzili na grę Adriana mimo niepodbitej legitymacji.

W pierwszej połowie zdecydowana przewaga Przydonicy i gdyby było 5-0 trudno byłoby mówić o niesprawiedliwości. Gospodarze nas przycisnęli, mieli cztery sytuacje sam na sam, które marnowali na potęgę oraz karnego (tym razem uratowała nas poprzeczka :)). Mieliśmy kłopoty z wyjściem z własnej połowy i tylko jedną sytuację bramkową - spojenie po ładnej akcji i uderzeniu Szymka.

Po przerwie zagraliśmy dużo lepiej, składniej i agresywniej. Jeszcze w pierwszym kwadransie przeważali gospodarze i mieli kolejne dwie niewykorzystane setki, ale z czasem nasza drużyna przejęła inicjatywę i gra zaczęła się toczyć na połowie przeciwników. Najpierw w poprzeczkę z 18 metrów uderzył Sebastian, a niedługo później Szymek wykorzystał prostopadłe podanie Adriana uderzając z 14 metrów i było 0-1. Kilka minut czekaliśmy na drugą bramkę - dośrodkowanie Sebastiana zatrzymał ręką obrońca i karnego wykorzystał Nikodem. Rozsądnie broniliśmy się do końca i zdobyliśmy trzy punkty na które długo się nie zanosiło. Pierwszy mecz na zero z tyłu (chociaż z pomocą miejscowych napastników ;)).

Gratulacje dla wszystkich za postawę w dość trudnych warunkach.