KS Galicja Nowy Sącz - Junior - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Górka Szczereż 0:3 Galicja Nowy Sącz
2022-06-11, 10:00:00

oceny zawodników »

Poprad Rytro 3:0 Korona Beskidu
Łosoś Łososina Dolna 3:0 Barciczanka Barcice
Skalnik Kamionka Wielka 6:2 Hart Tęgoborze
KS Ropa 3:0 Górka Szczereż
Wicher Mogilno 4:5 Nawoj Nawojowa
Galicja Nowy Sącz 7:1 LKS Mszalnica

Obóz sportowy trampkarzy

• autor: trener, 2017-08-17 20:47

Rozpoczęliśmy obóz sportowo - wypoczynkowy dla naszych trampkarzy :)

Miejsce "tradycyjne" - zamek w Książu Wielkim.

Relacja z poszczególnych dni i fotki w rozwinięciu newsa.

oboz-6636298.jpg oboz-6636299.jpg oboz-6636301.jpg

Dzień pierwszy - 17.08.

Wyruszyliśmy bladym świtem z Nowego Sącza i przed 11 byliśmy na miejscu. Zakwaterowanie, kazanie opiekunów, obiad i po chwili odpoczynku wymarsz na pierwszy trening na orliku. grzało słoneczko, a my doskonaliliśmy zagrania i panowanie nad piłką "słabszą" nogą. na koniec gierka i konkurs karnych wygrany przez Nikodema. Po kolacji wymarsz "na miasto" i obładowani napojami wracamy do zamku. Jeszcze bilard i mecz Legii w tv.

Dzień drugi 18.08.

Znowu gorąco. Do południa trening na boisku trawiastym miejscowego klubu - głównie rozegranie kontrataku dwójkowe i w trójkach. Na zakończenie rzuty wolne i karne. Po obiedzie wyjazd wynajętym busem do Krakowa: Muzeum Lotnictwa polskiego, Park Wodny i mecz Ekstraklasy Cracovia - Górnik Zabrze. Emocji nie brakowało, a wróciliśmy koło północy :)

Dzień trzeci 19.08.

Chłodniej ;)  Po śniadaniu trening na orliku - głównie rozegranie na jeden i dwa kontakty. Popołudniu drugi trening już na trawiastym boisku i przy niewielkich opadach deszczu - ustawienie i gra formacjami. Po kolacji "zajęcia świetlicowe" - bilard itp.

Dzień czwarty 20.08,

Niedziela przywitała nas chłodem i ścianą deszczu. Dlatego zmiana planu i przed obiadem zajęcia na zamkowej świetlicy. Najpierw mistrzostwa obozu w bilarda (gratulacje dla Szymka), a później ... lekcja angielskiego prowadzona przez Damiana (oczywiście terminologii piłkarskiej ). Popołudniu nieco się przejaśniło i ruszyliśmy na trening - tym razem na podmokłym orliku. Później dopingowaliśmy miejscową drużynę w meczu A klasy ( bramka z wolnego "stadiony świata !). Dla chętnych wyjście do kościoła. Ci którym brakowało piłki jeszcze po kolacji grali na naszym zamkowym boisku.

Dzień piaty 21.08.

Znowu słońce, ale temperatura piłkarska. Zrealizowaliśmy wszystkie zaplanowane zajęcia: przed południem dwugodzinny trening na trawie, a po obiedzie krótszy na orliku. Niektórzy po kolacji wyskoczyli jeszcze na zamkowe boisko. Była też tradycyjna wycieczka do sklepu :)

Dzień szósty 22.08.

Ostatnie sprzątanie, śniadanie i oczywiście trening, Wyjazd jest planowany tak, żeby koło 15.00 być w Sączu.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wsparcie Klubu